Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Konkurs

(nie) jestem Mistrzem Edycji

... ale otrzymałem wyróżnienie w konkursie `Jestem Mistrzem Edycji` organizowanym przez portal Fotopolis.pl oraz firmę Nikon Polska. Jury doceniło dwie moje prace.

Konkurs polegał na kreatywnym wyedytowaniu zdjęcia Jacka Poremby.

Lista wyróżnionych osób i szczegóły dotyczące konkursu na stronie fotopolis.pl.

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Projekt animacji. Współpraca z gazetą lokalną Tygodnik Tucholski wyróżniona dwukrotnie w branżowym konkursie GrandFront na prasową okładkę roku. Projekt strony internetowej dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów. Dunajec-Biała - mapa turystyczna Projekt wykonany dla stowarzyszenia LGD Dunajec-Biała z Zakliczyna. Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PLAnimacja 3D
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional