Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Tygodnik Tucholski

Współpraca z gazetą lokalną Tygodnik Tucholski wyróżniona dwukrotnie w branżowym konkursie GrandFront na prasową okładkę roku.

Projekty graficzne okładek `Tygodnika Tucholskiego` - lokalnej gazety ukazującej się w nakładzie ok 6000 egz.

Zakres prac obejmuje przygotowanie projektu graficznego, układu tekstów, elementów graficznych w 3D, wykonywanie oraz obróbkę zdjęć - fotomontaż.

Projekty pierwszych stron Tygodnika Tucholskiego zostały dwukrotnie wyróżnione na prestiżowym konkursie na prasową okładkę roku `Grand Front` w latach 2009, 2010.

Artykuły prasowe

Grafiki 3D wykonane zostały w programie Blender.

tagi: tygodnik tucholski, grafika 3d, grand front, druk

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
Ilustrowana mapa turystyczna Ilustrowana mapa wsi tematycznej - Piła Młyn - Wioska Górnicza.   Komiks O czym las szumi? Karykatura Znany i lubiany piosenkarz - Zbigniew Wodecki :)
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional