Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

ZODICAT

Kocie znaki zodiaku

tagi: ilustracje, zkotami.pl

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
Rysowane piktogramy Ilustracje przedstawiające charakterystyczne, atrakcyjne turystycznie miejsca na terenie działania Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała. Współpraca z gazetą lokalną Tygodnik Tucholski wyróżniona dwukrotnie w branżowym konkursie GrandFront na prasową okładkę roku.Cat Movie Poster O czym las szumi? Ilustrowana mapa turystyczna Ilustrowana mapa wsi tematycznej - Piła Młyn - Wioska Górnicza. KOMIKS   Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PLKomiks
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional