Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Projekt LOGO

LOBOGRIS - projekt logo

Projekt logo dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów. Fotoksiążek, kalendarzy.

strona internetowa LOBOGRIS

tagi: projekt logo, tuchola, lobogris

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Projekt LOGO Projekt logo dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów. Fotoksiążek, kalendarzy.Kocie plakaty filmowe Greeting card Gra internetowa Gra na stronie www to element uatrakcyjniający ofertę prezentowaną na stronie internetowej.Ilustrowana mapa turystyczna Projekt graficzny mapy turystycznej Krainy Trzech Rzek z Obornik koło Poznania. Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PL Animacja, która stała się fragmentem prezentacji ośrodka wczasowego.Bartosz Ostrowski Projekty koszulek
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional