Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

LOBOGRIS - strona internetowa

Projekt strony internetowej dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów.

strona internetowa LOBOGRIS

tagi: strony internetowe, lobogris

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
Animation Test #1  Współpraca z gazetą lokalną Tygodnik Tucholski wyróżniona dwukrotnie w branżowym konkursie GrandFront na prasową okładkę roku. Kartki świąteczne drukowane w formie pocztówek wykonane dla stowarzyszenia Buko z Piły Młyn w powiecie tucholskim.Projekt LOGO Proj: Bartosz Ostrowski  Animacja, która stała się fragmentem prezentacji ośrodka wczasowego. Projekt strony internetowej dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów.Rysowane piktogramy Ilustracje przedstawiające charakterystyczne, atrakcyjne turystycznie miejsca na terenie działania Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała. Animacje prezentujące ofertę wioski tematycznej wykorzystywane na stronie internetowej oraz w prezentacjach multimedialnych.Greeting card
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional