Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

LOBOGRIS - strona internetowa

Projekt strony internetowej dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów.

strona internetowa LOBOGRIS

tagi: strony internetowe, lobogris

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Grafika Zimowo-świąteczna grafika. Górska wioska nocą przykryta śniegiem.KOMIKS O czym las szumi? Rysunki przedstawiające produkty lokalne oraz atrakcje turystyczne województwa kujawsko-pomorskiego.Projekt graficzny 12 kubków 12 kubków z dedykacją. Rysunkowa mapa Gminy Cekcyn wykonana na zlecenie Stowarzyszenia Światło z Cekcyna. Ilustrowana mapa turystyczna Projekt animacji.
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional