Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Kalendarz `...z Kotami`

Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PL

Kalendarz na rok 2013 dla fanów mruczących czworonogów oraz fanów profilu www.fb.com/zkotami oraz bloga www.zkotami.blogspot.com z 12 kocimi rysunkami.

Kalendarz wydrukowany i złożony na spirali przez firmę LOBOGRIS.PL, która zajmuje się przede wszystkim realizacją profesjonalnych wydruków dla indywidualnego klienta (fotoksiążki, albumy, kalendarze).

Kliknij poniżej, aby zobaczyć projekt na każdy miesiąc.

tagi: kalendarz, projekt graficzny, zkotami.pl, ilustracje, lobogris, druk

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2013 r. Kocie plakaty filmowe Współpraca z gazetą lokalną Tygodnik Tucholski wyróżniona dwukrotnie w branżowym konkursie GrandFront na prasową okładkę roku. Projekt animacji.Grafika Zimowo-świąteczna grafika. Górska wioska nocą przykryta śniegiem. Rysunkowa mapa Gminy Cekcyn wykonana na zlecenie Stowarzyszenia Światło z Cekcyna.Animacja średniointeraktywna
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional