Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Kocie plakaty filmowe

Purr Wars SAGA

Remake plakatów trzech części Gwiezdnych Wojen - Star Wars w kociej odsłonie.

tagi: ilustracje, cat movie posters, zkotami.pl

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PL Projekt animacji.Gra internetowa Gra na stronie www to element uatrakcyjniający ofertę prezentowaną na stronie internetowej.O czym las szumi?  Rysunkowa mapa Gminy Cekcyn wykonana na zlecenie Stowarzyszenia Światło z Cekcyna.Cat Movie Poster   Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Cats` Modern Art
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional