Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Cats` Modern Art

Kocia sztuka nowoczesna

tagi: ilustracje, komiks

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
Projekt LOGO Projekt logo dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów. Fotoksiążek, kalendarzy.Gra internetowa Gra na stronie www to element uatrakcyjniający ofertę prezentowaną na stronie internetowej. Konkurs Projekt graficzny 12 kubków 12 kubków z dedykacją.  Projekt animacji.Dunajec-Biała - mapa turystyczna Projekt wykonany dla stowarzyszenia LGD Dunajec-Biała z Zakliczyna.KOMIKS
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional