Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Animation Test #1

Górnik Wilhelm 3D

Projekt postaci Górnik Wilhelma przeniesiony w świat 3D. Modelowanie, teksturowanie, rigowanie oraz animowanie:) Wszystko w Blender3D, Painterze i Photoshopie.

tagi: animacje, grafika 3d

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Animacje prezentujące ofertę wioski tematycznej wykorzystywane na stronie internetowej oraz w prezentacjach multimedialnych.Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Animacja 3D ZODICAT Rysunkowa mapa Gminy Cekcyn wykonana na zlecenie Stowarzyszenia Światło z Cekcyna.Have a Good  Trójdzielne ulotki informacyjne, prezentujące ofertę wioski tematycznej. Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.com
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional