Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Projekty koszulek

What the World is Coming To, Cat?

Seria koszulek z kotami dostępna w sklepie internetowym: www.zkotami.cupsell.pl

tagi: druk

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
Animacja 3D  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.com Kocie plakaty filmowe Projekt graficzny 12 kubków 12 kubków z dedykacją. Ilustrowana mapa turystyczna Projekt graficzny mapy turystycznej Krainy Trzech Rzek z Obornik koło Poznania.  Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PLGra internetowa Gra na stronie www to element uatrakcyjniający ofertę prezentowaną na stronie internetowej.Konkurs
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional