Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Leśna noc

Wstęp do animacji o Borach Tucholskich.

tagi: animacje, grafika 3d

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Rysunki przedstawiające produkty lokalne oraz atrakcje turystyczne województwa kujawsko-pomorskiego. Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.Karykatura Znany i lubiany piosenkarz - Zbigniew Wodecki :)Dunajec-Biała - mapa turystyczna Projekt wykonany dla stowarzyszenia LGD Dunajec-Biała z Zakliczyna. Kartki świąteczne drukowane w formie pocztówek wykonane dla stowarzyszenia Buko z Piły Młyn w powiecie tucholskim.   Projekt animacji.Komiks
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional