Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Animacje komiksowe

Animacje, które stały się nagłówkami czterech komiksów z serii `Parada Strachów` na papiohead.com. Każda z animacji jest interaktywna - po najechaniu na którąś z nich dzieją się różne rzeczy związane z treścią komiksu.

tagi: animacje

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
Bartosz Ostrowski Cats` Modern Art Projekt strony internetowej dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów. Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PL Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comHave a Good Karykatura Znany i lubiany piosenkarz - Zbigniew Wodecki :)
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional