Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

8-bit cats

tagi: ilustracje

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Mapa przedstawiająca gminę Golub-Dobrzyń.Kocie plakaty filmowe  Kartki świąteczne drukowane w formie pocztówek wykonane dla stowarzyszenia Buko z Piły Młyn w powiecie tucholskim. Rysunkowa mapa Gminy Cekcyn wykonana na zlecenie Stowarzyszenia Światło z Cekcyna.Projekt graficzny 12 kubków 12 kubków z dedykacją. Have a Good  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.Konkurs Projekt LOGO Proj: Bartosz OstrowskiZODICAT
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional