Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Regulandia

Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.

tagi: ilustracje, komiks

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Animacja, która stała się fragmentem prezentacji ośrodka wczasowego.Cats` Modern Art  Ilustrowana mapa turystyczna Projekt graficzny mapy turystycznej Krainy Trzech Rzek z Obornik koło Poznania.Projekt LOGO Projekt logo dla firmy LOBOGRIS, zajmującej się drukiem cyfrowym indywidualnych projektów. Fotoksiążek, kalendarzy.  Karykatura Znany i lubiany piosenkarz - Zbigniew Wodecki :)Projekt graficzny 12 kubków 12 kubków z dedykacją. Cats
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional