Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Ilustrowana mapa turystyczna

Wioska Górnicza - mapa

Ilustrowana mapa wsi tematycznej - Piła Młyn - Wioska Górnicza.

Jest to przykład mapy niewielkiego obszaru - wsi oraz atrakcyjnie turystycznej okolicy. Na ilustracji ujęta jest powierzchnia ok 5km x 5km. Dzięki temu możliwe jest większe odtworzenie szczegółów dotyczących poszczególnych budynków czy dróg dojazdowych.

Mapa nie zawiera oddzielnie rysowanych piktogramów - wszystkie elementy dodatkowe, postacie wrysowane są w oryginalny rysunek. W związku z tym czas wykonania mapy jest krótszy niż mapy z oddzielnie rysowanymi piktogramami, co ma wpływ na koszt wykonania mapy;)

Mapa przygotowana jest do zadruku w formacie A4 o rozdzielczości 300 dpi. Ilustracja wykorzystana jest w folderach składanych na trzy części wraz z legendą w trzech językach oraz na stronie internetowej stowarzyszenia BUKO z interaktywnym opisem poszczególnych miejsc.

tagi: ilustrowana mapa turystyczna, piła młyn wioska górnicza, ilustracje, tuchola, mapa turystyczna, ilustrowane mapy

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem:  Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Tapeta z kotem:  Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Grafika Zimowo-świąteczna grafika. Górska wioska nocą przykryta śniegiem. Trójdzielne ulotki informacyjne, prezentujące ofertę wioski tematycznej.  Rysunkowa mapa Gminy Cekcyn wykonana na zlecenie Stowarzyszenia Światło z Cekcyna.Projekty koszulek Ilustrowana mapa turystyczna Projekt graficzny mapy turystycznej Krainy Trzech Rzek z Obornik koło Poznania. Projekt animacji. Have a Good  Współpraca z gazetą lokalną Tygodnik Tucholski wyróżniona dwukrotnie w branżowym konkursie GrandFront na prasową okładkę roku.
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional