Papio - ilustracje, strony internetowe, projektowanie graficzne

Kontakt:

PAPIO Bartosz Ostrowski


email: papio{@}papio.pl

Greeting card

Happy St. Patrick`s Day

tagi: ilustracje, st patrick`s day, dzień świętego patryka, cat, ireland, irish

Jeśli interesuje Cię podobna forma promocji Twojej firmy, stowarzyszenia, jednostki samorządowej czy lokalnej grupy działania zachęcam do współpracy i czekam na kontakt:) Bartosz Ostrowski, adres e-mail: papio{@}papio.pl.

Tapeta z kotem: Wieś tematyczna Projekt bannerów oraz plakatu wykonany dla stowarzyszenia BUKO z Piły w gminie Gostycyn.Tapeta z kotem: Projekt graficzny opakowania czekoladek oraz wizualizacja pudełka wykonane dla luczniczka.comTapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Greeting card Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Tapeta z kotem: Komiks na konkurs Forum Obywatelskiego Rozwoju - 2012 r.
 Animacja, która stała się fragmentem prezentacji ośrodka wczasowego. Ilustrowana mapa turystyczna Projekt graficzny mapy turystycznej Krainy Trzech Rzek z Obornik koło Poznania.  Mapa przedstawiająca gminę Golub-Dobrzyń.Projekt graficzny 12 kubków 12 kubków z dedykacją. Ilustrowany kalendarz ścienny z 12 kocimi rysunkami. Druk i dystrybucja LOBOGRIS.PLKOMIKS
© Bartosz Ostrowski
e-mail: papio{@}papio.pl
web design: papio.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional